Bize Ulaşın

Çevreyolu Üzeri Yaşam Evleri (Otogar Arkası) EDREMİT

Telefon: 0 266 373 37 73

Telefon:0 266 373 35 35

a.kahraman_81@hotmail.com

ada@edremitisipompasi.com

 

Kurumsal Referanslar

Her Anlamda Rahat Bir Nefes İçin Ada İklimlendirme

Kurumsal Referanslarımız

Değerli Müşterilerimiz,

Firmamız üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerden VRF klimalar 2 yıl, split klimalar ise 3 yıl süre ile garanti altına alınmıştır. Ürünlerinizin garanti kapsamına girebilmesi için ilk olarak kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde kullanılmış olması gerekmektedir.

Sahip olduğunuz ürünlere yetkili servis elemanları haricindeki kişiler tarafından müdahale edilerek, bakım ve onarım üzerine değişiklik yapıldıysa ürünleriniz garanti kapsamına girmemektedir. Teknik bir sorundan kaynaklanan ve kullanıcı hatası olmayan ürünler firmamız tarafından garanti kapsamı altında onarılacak ve sorunu çözülecektir.

"Isı pompası, ısı enerjisini bir ortamdan diğer bir ortama taşıma prensibine dayanan ve elektrikle beslenen bir sistemdir. Gerekli şartlar sağlandığında yüksek miktarlarda enerji düşük maliyetlerle kullanıma sunulabilir."

Edremit Isı Pompası

"Isı pompası enerji aldığı kaynağı ısıtma konumunda çalışırken soğutur, serinletme yaparken ise ısıtır. Yapılan işlem gazın faz değişimi ile enerji alma ve bu enerjiyi taşımadır. Bu taşıma ve faz değişimi sırasında bir miktar enerji harcanır."

Edremit Isı Pompası

"Isı pompaları kaynaktan ısıtılan yada soğutulan ortama enerji taşımaları esnasında bir miktar elektrik enerjisi harcarlar , harcanan elektrik 1 kw alınan toplam ısı enerjisi 4.5 Kw ise bu cihazın COP değeri 4.5 olmaktadır."

Edremit Isı Pompası